Dětské kadeřnictví Dejvice

Kadeřnictví pro Vaše děti

Dětské kadeřnictví Dejvice - Praha 6Máte doma chlapečka nebo holčičku, kterým vlásky narostly už natolik, že je potřeba je ostříhat? Má Vaše malá parádnice nebo věčně nespokojený teenager konkrétní představu, čím by chtěli ohromit okolí? Nebo děti už jen přestalo bavit, když se jim ve škole posmívají, že nejsou ostříhané podle poslední módy?
Děti se chtějí líbit a pokud jste odpověděli na některou z uvedených otázek ano, navštivte naše dětské kadeřnictví v Dejvicích. Najdete nás nedaleko Vítězného náměstí.

Dětské kadeřnictví Praha 6 Dětské kadeřnictví Dejvice Dětské kadeřnictví Praha 6 Dětské kadeřnictví Dejvice

Tým profesionálů v kadeřnictví Dejvice

Dětské kadeřnictví Praha 6Nabízíme stříhání dětí od těch nejmenších až po mladé slečny a pány. Vytváříme klasické a osvědčené střihy, sledujeme nejnovější módní trendy a víme, co je aktuálně v dětské módě číslem jedna. Umíme naslouchat dětským přáním.
Pro mimořádné příležitosti, například pro 1. školní den nebo oslavu, vytvoří naše kadeřnice účes, který Vaší ratolesti určitě dodá zdravé sebevědomí. Vždyť kdo by se nechtěl líbit?


Dětem na míru

Dětské kadeřnictví DejviceNáš personál je odborně kvalifikovaný a kadeřnice dětského kadeřnictví mají se stříháním dětí bohaté zkušenosti. S dětmi si popovídají, ty nejmenší rozptýlí a vše jim vysvětlí. Snažíme se, aby první i každá další návštěva byla pro děti příjemným a pohodovým zážitkem. Aby se k nám těšily a rády vracely.
Pro maximální spokojenost našich nejmenších zákazníků jsme vybaveni bezpečnostními nůžkami a šetrnými fény, i naše židle jsou uzpůsobeny pro děti. Používáme řadu ekologických vlasových produktů a poskytujeme odborné poradenství v péči o dětské vlasy.


Zastavte se s dětmi v HAIR STUDIO MARIE!

Pokud si stále nejste jisti naše dětské kadeřnictví v Praze 6 Vás zve na nezávaznou návštěvu. Uvidíte, že se Vám i Vašim dětem bude u nás líbit. Občerstvení zdarma je u nás samozřejmostí. Hledáte jinou lokalitu? Můžete také navštívit naše kadeřnictví na Smíchově.